Grandway FHP3P01 EPON GPON xPON PON Teljesítmény-Mérő OPM az FTTx OLT-ONU 1310/1490/1550nm

rating

SKU: t1054

FHP3P01 PON Optikai Teljesítmény Mérő

Leírás:

Mint az iparág speciális PON-specifikus teljesítmény-mérő, FHP3P01 PON Teljesítmény-Mérő zászlóshajója Grandway vonal a vizsgálati eszközök, amelyeket kifejezetten az FTTH, valamint FTTP rendszerek. Ez az ideális eszköz a FTTH/FTTP szolgáltatás aktiválását, illetve hibaelhárítás.

A Szolgáltatás Aktiválása Vizsgálat:

Optimalizálása hálózat megbízhatóságát megköveteli, hogy minden PON jeleket mért végig szolgáltatás aktiválása annak érdekében, hogy megfeleljen megállapított előírásoknak. FHP3P01 kínál a funkciók cím ez kell:

§ Az átjáró kapcsolat ONT jel mérése, egyidejű mérése minden PON jeleket.

§ Szűrt detektorok az egyes mérési minden hullámhosszon.

§ Felfelé tört észlelési a 1310nm.

Problémamegoldás Vizsgálata:

Az egész a fenntartó fázisban, különböző átviteli problémák, mint rost darabok, sérült/piszkos csatlakozók, makró hajlító -, optikai jeladó hiba, stb. lehet, hogy végső soron, mert a jel veszteség vagy hanyatlás. Előnyös FHP3P01 hibaelhárítás funkciók:

§ Gyors, a helyszíni vizsgálat mérés PON jeleket, bárhol a hálózat.

§ Hibája azonosító, valamint az elszigeteltség.

Jellemzők:

§ Kézi és elemes

§ FTF LCD Kijelző, nagy felbontás

§ Szűrt mérések a különböző teljesítmény kijelző

§ Egyidejű mérése, kijelző teljesítmény kar 1310,1490,1550 nm-WL

§ Pass/fail funkció áll rendelkezésre. Fel to10 felhasználó által definiált küszöb

§ A képesség, hogy frissítse a szoftvert keresztül USB interfész

§ 1000 beállítja, hogy adatokat tároló

§ Szoftver generál Vizsgálati Jelentés

Tulajdonságok:

Mérési Tartomány

(Folyamatos Datastream)

1310nm

1490nm

1550nm

-40dBm~+10dBm

-40dBm~+10dBm

-40dBm~+20dBm

Tört Mérési Tartomány

(1310nm Bursted Jel)

-30dBm~+10dBm

Spektrális Passband

1310nm

1490nm

1550nm

1260nm~1360nm

1480nm~1550nm

1539~1565nm

Beiktatási

1.5 dB

Pontosság

±0.5 dB

Linearitás

±0.2 dB

Adatok Tárolása

Az 1000 szett

Kijelző

2.8 inch TFT LCD

Frissítési Ráta a Kijelző

2.5 Hz

Küszöb

10sets (konfigurált keresztül PC-alapú szoftver)

Automatikus kikapcsolás

Igen

Kikötők száma

2 (1 ONU, 1 OLT & videó)

Működési Hőmérséklet

-10 +50°C

Relatív Páratartalom

0%~95%, nem lecsapódó

Tápegység

1.2 V*4db Ni-MH AA; 12V AC/DC Adapter

Az Akkumulátor Élettartama

>20 óra

Dimenzió

190mm*105mm*55mm(L*W*H)

Nettó Tömeg

700g

Standard Tartozékok:

2*FC/PC adapterrel, 2*SC/PC adapterrel, 3*kerámia ujjú, 4*AA újratölthető akkumulátorok, AC/DC adapter, USB-kábel, vizsgálati jelentés, hordozó táska, szoftver CD, felhasználói kézikönyv

Választható Tartozékok:

2*ST adapterek (modell: N000500);

férfi FC női LC adapter LC csatlakozó (modell: HD078)

Testreszabás:

2*FC/APC adapterek, 2*SC/APC adapterek

  • Modell Száma: FHP3P01
  • Márka Név: Grandway
  • Csomag Méret: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
  • Készülék Típus: darab
  • Csomag Súlya: 1.7kg (3.75lb.)

Címkék: pon teljesítmény-mérő, gpon epon, pon méter, Olcsó pon teljesítmény-mérő, Magas Minőségű gpon epon, Kína pon méter Szállítók.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó
Hiteles HT-223H rost táncosok szerszám / vezeték sztriptíz - / kábel csupaszító kés ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ Fizetés Mi csak akkor fogadja el, Alipay fizetés. Szállítás * A megrendelések feldolgozása 1 munkanapon belül a kifizetés időpontját. * Kérjük,
Ft4 980
Kapcsolódó
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.
Ft5 875
Kapcsolódó
Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért,
Ft13 399