Üvegszálas Optikai Media Converter HTB-GS-03 10/100/1000Mbps SC Port Singlemode Kettős Szál 20 km-re, Belső Tápegység

rating

SKU: t738

Üvegszálas Optikai Media Converter HTB-GS-03 10/100/1000Mbps SC Port Singlemode Kettős Szál 20 km-re, Belső Tápegység

Üdvözöljük a boltban

A Cél:

Magas Minőségű , Legjobb Szolgáltatást ,Gyors Reagálás

Üdvözöljük a Kínai piacon,akkor közvetlenül az árut vásárol Kínából.Örülök, hogy érdekel a elemek,mi vagyunk a professzionális szolgáltató Kínában, remélem jó üzlet.

Bolt bejelentése:

Ha a elemek,válassza ki azokat az elemeket, a boltban együtt.

Kiváló minőségű ; Versenyképes áron, Gyors szállítási;Csepp hajózás áll rendelkezésre;a Legjobb Időben Szolgáltatás;100% - os Elégedettségi ;Nagy kedvezménnyel a nagy rend.

W armly isten hozta, hogy nem csökken a Szállítási, illetve Nagykereskedelmi

Jellemzők: adja meg a kettős SC optikai csatlakozó, valamint egy UTP csatlakozó Teljes mértékben Megfelel IEEE802.3z/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX . Automatikus felismerése half/full duplex átviteli mód a Tx port Auto-tárgyalások 10/100 /1000 Mbp s sebesség Auto-MDI/MDIX a Tx port Biztosítja kapcsoló konfiguráció a half/full duplex átviteli mód az Fx port Kiterjesztése rost távolság legfeljebb 20 km 6 LED kijelző Energia, FDX/Col, FX (Link/Act), TX (Link/Act), FX-1000, TX 100 Könnyen megtekintése LED biztosítja az állapot könnyen monitor hálózati tevékenység Külső tápegység adapter:5V 2A

Műszaki Adatok: Standard

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX/FX-Gyors-Ethernet

IEEE802.3z/ab 1000BASE-FX/TX 1000M-Ethernet RJ-45 Port Auto MDI/MDIX Optikai Port Rost Típusú Hullámhossz-Küldés-Energia SC 1310nm SMF: -20dBm(min.) 0dBm(max.) Frekvencia Offset ±125,000 bps (vagy ± 100ppm) MTU Több mint 9036 bájt Méretek(Mérete) 94x71x27mm (Külső hatalom) Bemeneti Feszültség DC5V2A( Külső bemeneti teljesítmény : AC100V-AC240V/50-60HZ ) OperationTemperature 0°C~70°C Áruház Hőmérséklet -40°C~85°C Páratartalom 5%~95% nem lecsapódó Súly 0.3 kg/Darab (a Külső Hatalom) LED Leírás: LED Szín Funkció FX-1000 Zöld Világít, amikor 1000Base-FX művelet FX Link/ACT Zöld Világít, amikor optikai kábeles kapcsolat a távoli készülék jó. Bliks ha bármilyen FX forgalom jelenlegi Hatalom Zöld Világít, amikor a +5V tápfeszültség rendelkezésre áll FDX/Col Zöld Világít, amikor teljes duplex üzemmód engedélyezve van-e. Villog, ha ütközés van jelen TX 100 Zöld Világít, amikor 100Base-TX kábel művelet TX Link/ACT Zöld Világít, amikor a TP kábel kapcsolat távoli készülék jó. Villog, ha olyan forgalom van jelen

Csomagolási Lista

1x Média Konverter

1x Adapter( US, EU csatlakozó áll rendelkezésre) a Csomag tartalmazza: 1. Ethernet Média Konverter*1db 2. Hálózati Adapter ( pls mondja meg a hálózati adaptert , vagy küldünk alapértelmezett adapter )

FIZETÉS

1. Tudunk elfogadni, fizetés Jár, Western Union, valamint a T/T. A legjobb módja annak, közvetlen, online fizetés,megadhatja magát. Ha egyéb fizetési feltételeket, kérjük, tudassa velünk, amikor parancsot.

2. Teljes fizetés követő 7 napon belül a megrendelés, illetve a megrendelés érvénytelen lesz, vagy törölt a rendszer.

3. Győződjön meg róla, hogy elvégezte a részletes információkat, mint kapcsolattartó, cím, irányítószám, telefonszám, amikor kitöltésével a vevő adatait.

SZÁLLÍTÁS

1. Meg fogjuk küldeni az árut 5 munkanapon belül a teljes kifizetés megtörtént.

2. Biztosítani tudjuk a nemzetközi szállítási szolgáltatások a következők:

China Post Air Mail, HK Post Air Mail, EMS, TNT, DHL, UPS, a Fedex. Az alapértelmezett mód a China post levegő mail, majd a HK post air mail.

3. A vevő felelős biztosítása, problémák, károk, amelyek által okozott szállítási szolgáltatás, mint a balesetek, késedelem vagy egyéb kérdések. Különben is, nem vagyunk felelősek semmilyen egyéni vám vagy behozatali adó, ezek a díjak nem szerepelnek a tétel árát, valamint a szállítási költség.

GARANCIA&GARANCIA

1. Mind az áru ellenőrzött, kipróbált szállítás előtt. ha nem elégedett az árut, ki lehet cserélni az elemeket 7 napon belül kell kapcsolatba lépni velünk után 24 órán belül a számla tételek.

2. A postaköltség díj nem téríthető vissza, vagy a megrendelő felelős minden vádat az adatszolgáltató, illetve reshipping.

3. Minden visszatér elemeket kell az eredeti feltételek, beleértve a négyzetet, majd a kellékek. Ember alkotta hibák nem garantált, például törött, karcos, stb.

4. Minden elem, kérjük, használja az EMS-t vagy a helyi posta, mikor küldjék vissza

VISSZAJELZÉST

1. Vevő korai megerősítést lesz nagyra értékelik, miután megkapta a tételek.

2. Mivel a visszajelzést, nagyon fontos, hogy a vállalkozás fejlesztés, vagyunk tisztelettel meghívja önt, hogy hagyja el a pozitív visszajelzés, ha te elégedett vagy a termék, illetve szolgáltatás. Csak 1 perc, de ezt az 1 percet a rendkívül fontos jelentőséggel bír számunkra.

  • Hullámhossz: 1310nm
  • Max. Adatátviteli Sebesség: 1000 Mbps
  • Optikai csatlakozó: SC
  • szín: szürke
  • teljesítmény: belső erő
  • mód: Singlemode
  • Átviteli távolság: 20 KM
  • rost: Duplex
  • Márka Név: TRENSBATTER
  • Modell Száma: HTB-GS-03
  • Készülék Típus: darab
  • Csomag Súlya: 0.5kg (1.10lb.)
  • Csomag Méret: 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)

Címkék: média konverter, optikai média konverter, optikai média konverter, Olcsó media converter, Magas Minőségű optikai média konverter, Kína optikai media converter Szállítók.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Kapcsolódó termékek

Kapcsolódó
Hiteles HT-223H rost táncosok szerszám / vezeték sztriptíz - / kábel csupaszító kés ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ ------ Fizetés Mi csak akkor fogadja el, Alipay fizetés. Szállítás * A megrendelések feldolgozása 1 munkanapon belül a kifizetés időpontját. * Kérjük,
Ft4 980
Kapcsolódó
1 Szál 4 UTP Nem felügyelt 10/100Mbps Megabites Ethernet Optikai Kapcsoló Áttekintés: 1 szál 4 UTP kapcsolót használ, 1X9 optikai modul, ami támogatja a multimódusú vagy egyetlen mód, kettős szál, bi-directional egyetlen szál. Az átviteli távolság max 2km azon PPA befektetési jegyek, illetve 100 km max SMF. Szabvány-raktáron rost felület
Ft20 614